Team

Schooljaar 2017-2018

Groepen 1/2

3214TCH119

Groep1/2 BI
Birgit Gadella
birgit.gadella@scalascholen.nl
Ellen 2018 (1)

Groep1/2 EL
Ellen Verhagen
ellen.verhagen@scalascholen.nl
3214TCH118

Groep1/2 EL
Linda Oremus
linda.oremus@scalascholen.nl
19302-3244

Groep 1/2 KL
Kim Langerwerf-Maas
kim.maas@scalascholen.nl
Lizanne

Groep 1/2 KL en Bi 
Lizanne Moreira
lizanne.moreira@scalascholen.nl
Joelle 2018 (1)

Groep 1/2 JL
Joëlle van der Linden
joelle.vander.Linden@scalascholen.nl

1N0a3071

Groe
p 1/2 JL
Lieke Vergroesen
lieke.vergroesen@scalascholen.nl

3214TCH154

Groep 1/2 DI
Ingeborg de Wit
ingeborg.de.wit@scalascholen.nl

3214TCH136

Groep 1/2 DI en HD
Debbie van Alebeek
debbie.van.alebeek@scalascholen.

Hetty

Groep 1/2 HD

Hetty Mols
hetty.mols@scalascholen.nl

 

 

 Terug naar boven

Groepen 3


3214TJH01

Groep 3 AM
Anja Dekkers
anja.dekkers@scalascholen.nl

3214TJH05

Groep 3 AM
Monique van Boxel
monique.van.boxel@scalascholen.nl 

 Kim Cetin 2018.jpg

Groep 3 KA
Kim Cetin
kim.cetin@scalascholen.nl


3214TJH33


Groep 3 KA
Annemiek Teurlings
annemiek.teurlings@scalascholen.nl

 Karin Van H


Groep 3 KM
Karin van Hemert
karin.van.hemert@scalascholen.nl

P7DJ02 (2)


Groep 3 KM
Marieke Olree
marieke.olree@scalascholen.nl

 Laura 2018 

Groep 3 KL
Laura van Wageningen
laura.van.wageningen@scalascholen.nl

 Krista 2018

Groep 3 KL
Krista Poldervaart
krista.poldervaart@scalascholen.nl

Interne vertrouwenspersoon

 


  Terug naar boven

Groepen 4

Heidi 2018

Groep 4 HD
Heidi van Strien
heidi.van.strien@scalascholen.nl


 Deb

Groep 4 HD
Debbie Rekkers
debbie.rekkers@scalascholen.nl


Marieke van L 2018.jpg

Groep 4 MC
Marieke van Lieshout
marieke.van.lieshout@scalascholen.nl


 P28

Groep 4 MC
Carola Pelders
carola.pelders@scalascholen.nl


 1N0a3067 

Groep 4 Ph
Philly Kerstens
philly.kerstens@scalascholen.nl


3214TJH28

Groep 4 GI
Gerty van Son
gerty.van.son@scalascholen.nl

Interne vertrouwenspersoon

 

Ilona1


Groep 4 GI
Ilona de Graaf
ilona.de.graaf@scalascholen.nl

 

 

 



 

  Terug naar boven

Groepen 5

Angela 2018


Groep 5 An
Angela Moniharapon
angela.moniharapon@scalascholen.nl


3214TJH11

Groep 5 AE
Antonette Dekker
antonette.dekker@scalascholen.nl


Esther 


Groep 5 AE
Esther van der Aa
esther.vander.aa@scalascholen.nl


 Hans 2018

Groep 5 HD
Hans van Heist
hans.van.heist@scalascholen.nl


Deb 

Groep 5 HD
Debbie Rekkers
debbie.rekkers@scalascholen.nl

 

 

  Terug naar boven

Groepen 6


3214TJH16

Groep 6 Leo
Leo Donkers
leo.donkers@scalascholen.nl

3214TJH37

Groep 6 BL

Bo Hoenders
bo.hoenders@scalascholen.nl


Laura 2018 

Groep 6 BL
Laura van Wageningen
laura.van.wageningen@scalascholen.nl


3214TCH126

Groep 6 Ar
Arja Philippa- van den Berg
arja.vanden.berg@scalascholen.nl

 

 

 

 

 Terug naar boven

Groepen 7


Wendy 2018

Groep 7 WJ
Wendy Verdiesen
wendy.verdiesen@scalascholen.nl


3214TCH144

Groep 7 WJ en JJ
Joyce Mimpen
joyce.mimpen@scalascholen.nl


Jacintha 2018

Groep 7JJ
Jacintha van der Sanden
jacintha.vander.sanden@scalascholen.nl


lisette 2018.jpg

Groep 7 Li
Lisette Huiskes
lisette.huiskes@scalascholen.nl



 

 

 

 Terug naar boven

Groepen 8


3214TCH128

Groep 8 MN
Mart Eekels
mart.eekels@scalascholen.nl


Ilona1 

 Groep 8 MI
Ilona de Graaf
ilona.de.graaf@scalascholen.nl


3214TJH93

Groep 8 IM
Ingeborg Bunnik
ingeborg.bunnik@scalascholen.nl

Interne vertrouwenspersoon
Algemene coördinator sociale veiligheid


Marlous 2018

Groep 8 IM
Marlous de Gouw
marlous.de.gouw@scalascholen.nl


Jeannine 2018

Groep 8 JK
Jeannine Mousserin
jeannine.mousserin@scalascholen.nl

  

Kim Cetin 2018.jpg 

Groep 8 JK
Kim Cetin
kim.cetin@scalascholen.nl

 

 Terug naar boven

Overige Teamleden


Marja 2018

Directeur: Algemeen
Marja van Sluisveld
marja.van.sluisveld@scalascholen.nl


Ton 2018

Directeur: Facilitair/Financiën
Ton Kamp
ton.kamp@scalascholen.nl


 MHM_20170714_112043 

Directielid
Judith van den Besselaar
judith.vanden.besselaar@scalascholen.nl


19302-3037

 Intern begeleider
Theo Spiekermann
theo.spiekermann@scalascholen.nl

3214TCH150


Intern begeleider
Paul van Beurden
paul.van.beurden@scalascholen.nl


 judith van erp.jpg

 
Vakleerkracht Gym
Judith van Erp
judith.van.erp@scalascholen.nl

Levi Splinters
 

Vakleerkracht Gym
Levi Splinters
levi.splinters@scalascholen.nl

Jack 2018

Leerkrachtondersteuner
Jack Verhoeven
jack.verhoeven@scalascholen.nl

 Ingrid Hamers

Leerkrachtondersteuner
Ingrid Hamers 
ingrid.hamers@scalascholen.nl

Ellen 2018

Basisschoolcoach (begeleiding studenten)
Ellen Verhagen
ellen.verhagen@scalascholen.nl

 

 

 Terug naar boven


 P23
Begeleiding LGF
Anneke Landa
anneke.landa@scalascholen.nl

 

 Terug naar boven