Team

 

 

Schooljaar 2019-2020

Groepen 1/2

539118T320 1

Groep1/2 Bi (ma t/m vr)
Birgit Gadella
birgit.gadella@scalascholen.nl
Joelle 2018 (1)

Groep1/2 JE (ma-di-woe)
Joëlle van der Linden
joelle.vander.Linden@scalascholen.nl

539118T221 1 

Groep1/2 JE (do-vr)
Ellen Verhagen
ellen.verhagen@scalascholen.nl

539118T326 1

Groep 1/2 KL (ma-do-vr)
Kim Langerwerf-Maas
kim.maas@scalascholen.nl

539118T324 1

Groep 1/2 KL (di-woe)
Lizanne Moreira
lizanne.moreira@scalascholen.nl

Nancy Dijkhoff1


Groep 1/2 KL (ma-di)
Nancy Dijkhoff
nancy.dijkhoff@scalascholen.nl

Nancy en Marjolein vervangen Kim en Lizanne tijdens hun zwangerschapsverlof


Marjolein Kerver


Groe
p 1/2 KL (woe-do-vr)
Marjolein Kerver
marjolein.kerver@scalascholen.nl

Nancy en Marjolein vervangen Kim en Lizanne tijdens hun zwangerschapsverlof

539118T317 1

Groep 1/2 Li (ma t/m vr)
Lieke Vergroesen
lieke.vergroesen@scalascholen.nl

539118T329 1

Groep 1/2 IL (di t/m vr)
Ingeborg de Wit
ingeborg.de.wit@scalascholen.nl

 539118T223 1

Groep 1/2 IL (ma)
Linda Oremus
linda.oremus@scalascholen.nl 

Linda wordt vervangen door Ingeborg de Wit 

539118T323 1

Groep 1/2 HK (ma-di-woe-vr)
Hetty Mols
hetty.mols@scalascholen.nl

539118T332 1

Groep 3 HK (do)
Kim Cetin
kim.cetin@scalascholen.nl

 Terug naar boven

Groepen 3

539118T202 1

Groep 3 AM (ma-di)
Anja Dekkers
anja.dekkers@scalascholen.nl

539118T201 1


Groep 3 AM (woe-do-vr)
Monique van Boxel
monique.van.boxel@scalascholen.nl 

 539118T332 1


Groep 3 KA (ma-di)
Kim Cetin
kim.cetin@scalascholen.nl

539118T333 1


Groep 3 KA (woe-do-vr)
Annemiek Teurlings
annemiek.teurlings@scalascholen.nl

539118T203 1 


Groep 3 La (ma t/m vr)

Laura van Wageningen
laura.van.wageningen@scalascholen.nl 




  Terug naar boven

Groepen 4

539118T330 1 

Groep 4 HD (ma t/m do)
Heidi van Strien
heidi.van.strien@scalascholen.nl

 539118T220 1

Groep 4 HD (vr)
Debbie Rekkers
debbie.rekkers@scalascholen.nl

539118T340 1 (1)

Groep 4 MC (ma-di)
Marieke van Lieshout
marieke.van.lieshout@scalascholen.nl

 

 P28

Groep 4 MC (woe-do-vr)
Carola Pelders
carola.pelders@scalascholen.nl

  539118T207 1

Groep 4 KM (ma-di-vr)
Karin van Hemert
karin.van.hemert@scalascholen.nl

539118T206 1

Groep 4 KM (woe-do-vr)
Marieke Olree
marieke.olree@scalascholen.nl

  Terug naar boven

Groepen 5

539118T312 1

Groep 5 EA (ma-di-woe)
Esther van der Aa
esther.vander.aa@scalascholen.nl

3214TJH11

Groep 5 EA (do-vr)
Antonette Dekker
antonette.dekker@scalascholen.nl

539118T225 1

Groep 5 GM (ma-di-woe-vr)
Gerty van Son
gerty.van.son@scalascholen.nl


Interne vertrouwenspersoon

539118T300 1

Groep 5 HL (ma-woe-do-vr)
Hans van Heist
hans.van.heist@scalascholen.nl

539118T223 1

Groep 5 HL (di en vr.mi.))
Linda Oremus
linda.oremus@scalascholen.nl 

Linda wordt vervangen door Mark Brouwers

Foto Mark

Groep 5 GM (do)
Groep 5 HL (di en vr.mi.)
Mark Brouwers
mark.brouwers@scalascholen.nl

539118T328 1


Groep 5 DK (ma-di)

Debbie van Alebeek
debbie.van.alebeek@scalascholen.nl

Krista 2018


Groep 5 DK (woe-do-vr)
Krista Poldervaart
krista.poldervaart@scalascholen.nl

Interne vertrouwenspersoon

Therese Krijnen 

Groep 5 DK (woe-do-vr)
Thérèse Krijnen
therese.krijnen@scalascholen.nl

Therese vervangt Krista Poldervaart tijdens haar zwangerschapsverlof

 

 

  Terug naar boven

Groepen 6

539118T212 1

Groep 6 BM (ma-di-do-vr)
Bo Hoenders
bo.hoenders@scalascholen.nl

Foto Mark

Groep 6 BM (woe)
Mark Brouwers
mark.brouwers@scalascholen.nl

539118T215 1

Groep 6 Ar (ma t/m vr)
Arja Philippa- van den Berg
arja.vanden.berg@scalascholen.nl

539118T310 1

Groep 6 JJ (ma t/m do)
Jacintha van der Sanden
jacintha.vander.sanden@scalascholen.nl

539118T210 1

Groep 6 JJ (vr)
Joyce Mimpen
joyce.mimpen@scalascholen.nl

 

 Terug naar boven

Groepen 7

Wendy 2018

Groep 7 WJ (ma-woe-do-vr)
Wendy Verdiesen
wendy.verdiesen@scalascholen.nl

539118T210 1

Groep 7 WJ (di)
Joyce Mimpen
joyce.mimpen@scalascholen.nl

539118T200 1

Groep 7 Li (ma t/m vr)
Lisette Huiskes
lisette.huiskes@scalascholen.nl

539118T209 1

Groep 7 An (ma t/m vr)
Angela Moniharapon
angela.moniharapon@scalascholen.n

 

 

 

 

 

 

 Terug naar boven

Groepen 8

539118T338 1

Groep 8 MD (ma-di-woe-vr)
Mart Eekels
mart.eekels@scalascholen.nl

539118T220 1

Groep 8 MD (do)
Debbie Rekkers
debbie.rekkers@scalascholen.nl

539118T217 1

Groep 8 IM (ma-di-woe)
Ingeborg Bunnik
ingeborg.bunnik@scalascholen.nl

Interne vertrouwenspersoon
Algemene coördinator sociale veiligheid


539118T218 1

Groep 8 IM (do-vr)
Marlous de Gouw
marlous.de.gouw@scalascholen.nl


539118T214 1

Groep 8 Le (ma t/m vr)
Leo Donkers
leo.donkers@scalascholen.nl

  

 

 

 

 Terug naar boven

Overige Teamleden


Marja 2018

Directeur: Algemeen
Marja van Sluisveld
marja.van.sluisveld@scalascholen.nl


Ton 2018

Directeur: Facilitair/Financiën
Ton Kamp
ton.kamp@scalascholen.nl

539118T315 1
 
Directielid
Judith van den Besselaar
judith.vanden.besselaar@scalascholen.nl

539118T314 1

Intern begeleider
Theo Spiekermann
theo.spiekermann@scalascholen.nl

539118T313 1

Intern begeleider
Paul van Beurden
paul.van.beurden@scalascholen.nl

539118T210 1

 Intern begeleider
Joyce Mimpen
joyce.mimpen@scalascholen.nl

539118T335 1

Vakleerkracht Beweegonderwijs
Judith van Erp
judith.van.erp@scalascholen.nl

Levi Splinters

Vakleerkracht Beweegonderwijs
Levi Splinters
levi.splinters@scalascholen.nl

 

 

 

 

 

 


VakleerkrachtBeweegonderwijs
Alexander van Laarhoven
alexander.van.laarhoven@scalascholen.nl

539118T221 1

Basisschoolcoach (begeleiding studenten)
Ellen Verhagen
ellen.verhagen@scalascholen.nl

539119Abs1110 1 

Leerkrachtondersteuner
Jack Verhoeven
jack.verhoeven@scalascholen.nl

Carolien 

Leerkrachtondersteuner
Carolien Schipper 
carolien.schipper@scalascholen.nl

539118T321 1

Conciërge
Cor van de Wiel
cor.vande.wiel@olof-palme.nl

P23

Begeleiding LGF
Anneke Landa
anneke.landa@scalascholen.nl

 

 

Jill

LIO-student
Jill van Kessel
jill.van.kessel@scalascholen.nl

 

 

Daphne

LIO_student
Daphne van den Broek
daphne.vanden.broek@scalascholen.nl

 

 Terug naar boven

 

 Terug naar boven