Het Team


Directie

Judith van den Besselaar

Marja van Sluisveld

 

 

Managementteam

Hans van Heist 

 

Paul van Beurden (Intern Begeleider)

Joyce Mimpen (Intern Begeleider)

 

 

Overzicht groepen 2022-2023

 

Groep 1-2II 

Ingeborg de Wit (ma, di, wo) 

Ilona Gerardts (do, vrij)

Groep 1-2BM 

Birgit Gadella (ma t/m vr) 

Marjo Custers (aantal ma)

Groep 1-2WJ 

Wendy Verdiesen (di, wo, do, vrij)

Joëlle van der Linden (ma)

Groep 1-2DL 

Debbie van Alebeek (ma en di)

Lieke Vergroesen (wo, do, vr)

Groep 1-2HH 

Hetty Mols op ma, di, wo, do

Hatice Karacelik (vr)*

Groep 1-2KJ 

Kim Langerwerf ma, wo, do, vrij 

Joëlle van der Linden (di)

 

 

 

Groep 3HA

 Hatice Karacelik (ma, di)* 

Annemiek Teurlings (wo, do, vrij)

Groep 3AM

Anja Dekkers (ma, di)

Monique Weijs (wo, do, vr)

Groep 3GC

Gerty van Son (ma, di, wo)

Carola Pelders (do, vr)

 

 

 

Groep 4KM

Kim Cetin (ma, di, do)

Marieke Olree (wo, vr)

Groep 4La

Laura van Wageningen (ma t/m vr)

 

Groep 4Ja

Jacky Louwerens (ma t/m vr)

 

 

 

 

Groep 5J? 

Jacintha van der Sanden (ma, di, wo, do)

Vacature (vr)

Groep 5R?

Roland Oerlemans (ma, wo, do, vr) 

Vacature (di)

Groep 5DK

Daphne van den Broek (ma, di) 

Krista Poldervaart (wo, do, vr)

 

 

 

Groep 6An

Angela Moniharipon (ma t/m vr) 

 

Groep 6KA

Karin van Hemert (ma, di) 

Arja Philippa (wo, do, vr)

Groep 6HH

Heidi van Strien (ma, di, wo, do)

Hans van Heist (vr)

 

 

 

Groep 7Ma

Mark Brouwers (ma t/m vr)

 

Groep 7Mi

Mike van de Laar (ma t/m vr)

 

Groep 7EA

Esther van der Aa (ma, di, wo)

Antonette Dekker (do, vr)

 

 

 

Groep 8IY

Ingeborg Bunnik (ma, di)

Yvonne Moonen (wo, do, vr)

Groep 8Li

Lisette Huiskes (ma t/m vr)

 

Groep 8BE

Bo Hoenders (ma, di, do, vr)

Ellen Koks (wo)

Groep 8Le

Leo Donkers (ma t/m vr)

 

* Hatice is vanaf de start van het schooljaar tot aan de kerstvakantie met zwangerschapsverlof.


Vakleerkracht gym

 Judith van Erp (ma, di ,do)

Erik Beertsen (ma, wo, vr)

 


Opvang compensatieverlof

Debbie Rekkers

Pauline Meijer

 


Plus in de klas

Debbie van Alebeek

Marieke Olree

 


Zorgteam

Anneke Landa

Alice Jacobs

Caroline Boeren

 


Interne vertrouwenspersonen

Krista Poldervaart

Gerty van Son

 


Anti-pest coördinator

Ingeborg Bunnik

 


Extra handen

Erica van Nierop

 


Leraar In Opleiding (LIO)

Stan Liefting (groep 4 La)

Dana Khodadadi (groep 1-2 DL)